Bjordi për Adelën: “Zemër, më fal për çdo gjë…”

Ishte një nga historitë e dashurisë më të bujshme në Big Brother. Çifti Adela-Bjordi ishin njëkohësisht ndër më të suksesshmit në historinë e këtij formati, edhe pse fundi i tyre nuk ishte dhe aq i lumtur jashtë mureve të shtëpisë. Një romancë që përfundoi në ndarje, por që u kujtua për një kohë mjaft të gjatë: këto ishin Adela dhe Bjordi.

Sot, pas ndarjes tragjike nga jeta të moderatores, nuk ka mbetur pa një reagim as ish-i dashuri i saj. Mezini ka shkruar gjatë në Instagram, në sektorin e përshkrimeve krahë fotos së Adelës. Bjordi nuk lë pa theksuar karakterin luftarak të moderatores, madje insiston ta vërë në pah këtë anë  kaq të fortë të saj. “Këtë rradhë nuk kishe se si të fitoje Adel, sepse u luajt jashtë rregullave…”, ka cituar ndër të tjera Mezini, ndërsa është vënë re dukshëm dëshpërimi i tij.

Fjalia përmbyllëse është ajo çka shpreh emocionin e vërtetë: “Faleminderit zemer, për çdo gjë dhe më fal, për çdo gjë.” Më poshtë, do të mund të lexoni statusin e plotë…

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *