Stili oversize i Viktoria Bekam, moda e Vjeshtë-Dimrit 2017-2018

Fustane, bluza, funde klosh dhe këmisha oversize është moda e Vjeshtë-Dimër 2017/2018 dhe Viktoria Bekam e di mirë!Është mbretëresha e posh dhe stili i saj flet qartë. Mjafton pak për të krijuar pamjen e një gruaje suksesi.

Përkushtim minimal, rendiment maksimal

Fundi kosh me bel të lartë kombinuar me këmishë të bardhë oversize, apo këmisha bojëqielli po oversize, kombinuar me fund ngjyrë vishnje .

Sërish oversize edhe këmisha e basdhë kombinuar me fundin me pala të gjelbër.

Për të vazhduar me pantallona dhe tuta të zeza oversize, kombinuar me atlete të bardha për të bërë kontrast.

Për më shumë detaje dhe stil shfletoni galerinë e Viktoria Bekamit:

B

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *