Rita Ora më provokuese se kurrë në spotin e ri!

Vazhdon i suksesshëm bashkëpunimi mes Tezenis dhe Rita Orës, dëshmitare dhe protagonist e brand-it në spotin e ri televiziz. Dhe në këtë rast Rita  shfaqet në skenë në këngën e re ” Your Song”, e shkruar nga miku dhe kolegu i saj Ed Sheeran, këngë që është edhe kolonë zanore e spotit. Pamja e saj në këtë rast është shkëlqyese dhe shumë  rrok. Komplete intime dhe body në ngjyrë të zezë dhe të artë.

Zbuloni disa pjesë të koleksionit të shfaqura nga Rita Ora në spotin televiziv.

 

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *