Koha për të qenë sexy/ 6 VIP-a shqiptarë për Halloween

Siç i famshmi film “Mean Girls” ka thënë: “Në Botën e Vajzave, Halloween-i është e vetmja natë në vit kur vajzat mund të vishen seksi dhe asnjë vajzë tjetër s’thotë dot gjë kundra kësaj“.

 

Nuk është sekret që Halloween-i, më tepër se sa festa e kostumeve të frikshme, është rasti për t’u veshur akoma më sexy se zakonisht.

VIP-at shqiptarë nuk bëjnë përjashtim nga ky rregull i pashkruar, siç e kanë demonstruar vetë në rrjetet e tyre sociale.

Nuk ankohemi: nuk na e ka fort qejfi të shohim gjak dhe vraga!

 

Lori Hoxha – Një cheerlader seksi

 

Era Istrefi – Sy kukulle dhe latex

 

Ledina Çelo – Sexy goth

 

Xhesika Berberi – Wonder Woman (sigurisht seksi)

 

Kida – Djallushe (janë thjesht emoji!)

 

Genta Ismajli – Mbretëreshë akulli

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *