Tendencë: Kollaret më “IN” janë me… lule! 0

Sekreti për të shkëlqyer me veshjen tuaj të punës këtë vjeshtë është prekja përfundimtare, e cila mund të mos ju duket dhe aq vjeshtarake: kollarja me lule! E kush tha se lulet ju rrijnë bukur vetëm për sezonin pranveror?

Ju sugjerojmë kollaret me printe floreale, me lule të vogla në sfond të errët, me ato që ju kujtojnë letrën e mureve në kuzhinën e gjyshes suaj, por që kombinohen bukur me këmishën e kostumin tuaj.

Bar III

 

Një mashkull me klas që spikat për shijen në zyrë, por edhe për një aperitiv me miqtë ose të dashurën e zemrës në mbrëmje! Mos e neglizhoni fuqinë e luleve rreth qafës! Këto kravata me lule që ju sugjerojmë përshaten që të gjitha me kostumin tuaj të preferuar!

Ju sjellim dhjetë modelet tendencë të momentit, për meshkuj shik që duan të duken elegantë!

Ben Sherman
Burberry
Drake’s
Dries Van Noten
Express
Paul Smith
Prada
The Tie Bar
Topman

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *