Idetë më të bukura nga H&M për shtëpinë e Krishtlindjeve 0

Tradicionalja, jeshile, e bardhë dhe e artë, kështu mund të përshkruhet koleksioni i ri H&M Home për Krishtlindjet 2017. Zbulojini me ne.

H&M Home prezanton koleksion e ri të zbukurimeve për Krishtlindjet 2017 dhe është një rizbulim i traditës, për një festë të thjeshtë natyrale, autentike dhe elegante.

Mes frymëzimeve, tradicionalja e kuqe, jeshilja natyrale dhe ajo e pyllit, dhe binomi i bardhë-i artë, stolisur nga e zeza, në stilin perfekt skandinav mbi bordurat klasike me bar për të mbështetur pemën, mbi jastëkë, mbi qirinj, mbulesa dhe aksesorë për tavolinën, për të veshur me festë të gjithë shtëpinë.

Zbuloni me ne koleksionin e H&M Home Natale 2017.

 

Dhe kështu ju kemi sjellë dëshirën për të bërë shoping krishtlindjesh, ja një seleksionim i stolisjeve më të bukura. H&M Home 2017 dhe dekorimet më të bukura për Krishtlindje

    

Dekoret e Festave

  

Mbajtëse qirinjsh

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *