Johnny Depp xurxull në tapetin e kuq: “Qelbej erë alkool”

Punët po shkojnë keq e më keq për aktorin e famshëm Johnny Depp, që pas ndarjes së tij nga partnerja Amber Heard.

Ai e ka futur veten në një sërë telashesh financiare dhe profesionale që pas akuzave të Heard për dhunë ushtruar ndaj saj. Një prej skandaleve të fundit të tij është paraqitja në premierën e filmit “Murder on the Orient Express” plotësisht i dehur.

 

“Qelbej erë alkool.” – deklaruan të pranishmit, ndërkohë që Depp mundohej të përfshihej me aktorët e tjerë.

Aktori e nisi festën një natë para premierës, duke festuar në klubin “The Box” në Londër. Ai refuzoi të bënte konferenca për shtyp, dhe mungoi edhe në after-party, duke thënë se kishte për të takuar dy bjonde seksi.

 

Çfarë bën kështu more Johnny?

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *