Nga Miriam Leone te Mila Kunis. Ja të veshurat më bukur të javës 0

 

Miriam Leone me Gucci, Mila Kunis me Cushnie et Ochs dhe të gjitha yjet e veshura më bukur të javës.

Pasqyrë moj pasqyrë, kush është veshur më bukur gjatë javës? Por lista e yjeve të veshura më bukur të javës është e pasur! Në vend të parë sipas gjykimit tonë, qëndron e mrekullueshmja Miriam Leone, që me fustanin satin ngjyrë rozë të Guccit, na ka lënë vërtet të mahnitur.

Në top listë edhe look-u i këngëtares me origjinë shqiptare Dua Lipa, e ftuar në skenën e X Factor, me një kostum të Patrizia Pepe.

E sofistikuar në të zezë aktorja Mila Kunis, që ka veshur një fustan të ngushtë me shpattulat e hapura të Cushnie et Ochs.

Mes palltove që kemi adhuruar më tepër është ai i Alicia Vikander, me Louis Vuitton.

Ja cilat janë të tjerat Best Dressed of the Week!

Anita Caprioli me Givenchy

Diane Kruger me Monse

Joan Smalls me Nina Ricci.

Kate Bosworth

Michelle Williams me Louis Vuitton

Reese Witherspoon me Giorgio Armani.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *