Fundi dhe golfi i Hailey Baldwin, që mund të kopjoni 0 175

Modelja Hailey Baldwin kombinon ngjyrën e zezë me ngjyrën Bordo. Rezultati? Super chic, çfarë pyetje! Ja ku duhet të kopjoni pamjen e saj.

Hailey Baldwin na jep frymëzimin për një masë klasike dhe magjepsëse, e cila përzjen nuancat e nxehta dhe të thella të bordosë, sigurisht një nga ngjyrat më top të stinës, me veshjet dhe aksesorët e zinj, duke krijuar një kontrast të përkryer të balancuar.

 FALCONERI

Modelja me një look tërësisht të firmës Bottega Veneta, vesh një fund elegant poshtë gjurit, me futje gjeometrike, një golf të zi dhe pak aksesorë port ë kuruar deri në detajin e fundit.

 CO Gonna

Këpucë paltformë kamoshi me rrip te kavilja, një rrip që nxjerr në pah belin dhe një palë vathë rrethorë.

 GIANVITO ROSSI

Ja ku mund të frymëzoheni nga veshjet e saj

 BULGARI

 CHANEL

 CARTIER

 BOTTEGA VENETA

 LOUIS VUITTON

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *