Prerjet e flokëve më të bukura sipas Miranda Kerr 0

Miranda Kerr është një modele dhe sipërmarrëse e suksesshme, por mbi të gjitha një ikonë bukurie prej gati 15 vjetësh. Zbuloni evolucionin e të gjitha stilimeve të flokëve të saj.

Miranda Kerr është topmodelja australiane e njohur në të gjithë botën për fushatat e saj publicitare me brand-et e mëdha si Maybelline, por mbi të gjitha si ëngjëlli i Victoria’s Secret.

Fytyra e saj engjëllore me karakteristika të përsosura, ndriçuar nga sytë e mëdhenj blu dhe lëkura porcelani, është përshtatur me flokët e dendur ngjyrë kafe, që kanë përcaktuar gjatë viteve beauty look.

Për shumë vite Miranda ka qenë besnike ndaj flokëve të saj të gjata dhe pamjes së saj të flokëve, të lirshëm, pak të gjatë dhe të kthyer në njërën anë.

Ne e kemi parë atë të kalojë nga kafe në të zeza, duke vlerësuar bukurinë e saj diellore. Në dy vitet e fundit, Kerr i prerë flokët sipas pamjes së vjetër duke zgjedhur një luhatje mesatare dhe pak asimetrike,që thekson butësinë e fytyrës

Zbuloni prerjet më të bukura dhe ngjyrat e zgjedhura nga modelja në vite

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *