Vepra e artit të Spears në ankand për bamirësi! 0 210

Ylli i Pop-it Britney Spears, përveçse këngëtarja më ikonike kësaj rryme muzikore në vite, na ka treguar së fundmi se po përfshihet shpirtërisht edhe në arte të tjera përveç muzikës.Javë më parë, këngëtaren e pamë përmes një videoje teksa pikturonte me ëndje  e argëtohej në verandën e shtëpisë së saj me ngjyrat blu e violë, e në sfond dëgjoheshin tingujt e Moxartit! Këngëtarja ka menduar që kjo vepër modeste arti të përdoret për një qëllim të vlefshëm!

Piktura me lule e Spears ka dalë në ankand dhe ka kapur vlerën 10.000$! Ajo është blerë nga një zotëri, Robin Leach dhe paratë do të shkojnë për bamirësi për personat e prekur nga fatkeqësia që ndodhi në Las Vegas, sulmi i tmerrshëm terrorist me armë.

Britney është ndjerë krenare për këtë akt, pasi ajo e cilëson Vegas-in si shtëpinë e saj të dytë dhe lulet e pikturës si një fillim të ri! Bravo Britney-t për këtë gjest!

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *