Nga fustanet te xhinset, ja 10 ide për të kombinuar Adidas Gazelle

MIX & MATCH atlete ADIDAS GAZELLE + xhaketë THEORY

Nga vitet ’90 deri më sot, kur flitet për atletet e admirueshme, të përjetshme, flitet për Adidas Gazelle, një model që ka bërë historinë. Kthehuni pas në kohë dhe shikoni të famshëm dhe influencues, prezantohen me ngjyra dhe detaje gjithmonë të ndryshme.

Nëse po mendoni se cila është mënyra për të veshur Gazelle-t tuaja të gjithë ditët dhe me look të shpërndarë, ja 10 kombinime të menduara për ju.MIX & MATCH atlete ADIDAS GAZELLE + fustan ALICE + OLIVIA

MIX & MATCH atlete ADIDAS GAZELLE + pardesy STELLA MCCARTNEY

MIX & MATCH atlete ADIDAS GAZELLE + xhinse J BRAND

MIX & MATCH atlete ADIDAS GAZELLE + pulovër MAX MARA

MIX & MATCH atlete ADIDAS GAZELLE + kostum DRIES VAN NOTEN

MIX & MATCH atlete ADIDAS GAZELLE + fund MIU MIU

MIX & MATCH atlete ADIDAS GAZELLE + çantë baule LOUIS VUITTON

MIX & MATCH atlete ADIDAS GAZELLE + bluzë SEE BY CHLOÉ

MIX & MATCH atlete ADIDAS GAZELLE + pantallona ISABEL MARANT ÉTOILE

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *