Xhupi oversize më cool i stinës, kombinohuni si Rihanna 0

Është ajo mbretëresha e stilit të rrugës dhe na tregon sesi të luajmë me të gjitha tendencat më hot, duke miksuar veshjet dhe brand-et më të dëshiruara të stinës

Mbretëresha e oversize dhe Street Style, Rihanna e di se si të vishen të gjitha trendet e momentit dhe veshjet kult të Vjeshtë Dimrit 2017-2018 duke krijuar remixe të guximshme dhe shumë urbane, duke u bërë tashmë marka e saj. Këngëtarja, në fakt, ka një pamje sportive të pastër, me një përmirësim të vërtetë të stilit të luajtur përmes veshjeve më të larmishme sezonale. Duke filluar me bomber-in që mes gjithë xhaketave të të Vjeshtës Dimërore 2017-2018 është me siguri xhaketa e momentit. Rihanna pastaj vë në dukje, bomber Vetements, në një version rreptësisht oversize dhe dhe extra large, siç e do rregulli i parë i stilit tës rrugë. I rehatshëm, i lehtë, i rastësishëm dhe sportiv, xhaketa bomber është klasike edhe për ne vajzat dhe vishet në shumë raste. Por nëse doni ta bëni protagonisten e një pamjeje të fortë, jini të përgatitura ta mbani ashtu siç e bën ajo, përzierë me aksesorët e duhur dhe ekstremë.

Kostum sportive është i përsosur me xhaketën bomber, por Rihanna bën më shumë. Dhe për ta transformuar veshjen lë mënjanë atletet dhe vesh çizmet e bardha, ikonike të të gjitha stinëve dhe një palë syze në formë mace. Si mund të gjesh një kontakt bon ton dhe klasik? Mjafton çanta e  Christian Dior për të kujtuar që në fund ka pak “Zonjë” edhe në vajzën më të keqe ne qarkullim.

 

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *