E dinit nga e ka trashëguar bukurinë Tuna?

Ky ka qenë padyshim një vit tepër i rëndësishëm për këngëtaren Altuna Sejdiu, e cilia në muajin maj u bekua me ardhjen në jetë të djalit të saj Tian! Tuna dhe bashkëshorti i saj Patris Berisha u bënë prindër për herë të parë!

Me kalimin e muajve, mëmësia e ka bërë Tunën më emocionale dhe ajo nuk ka ngurruar të na shfaqë dashurinë e madhe që ka kuptuar se ndjen për bashkëshortin, e sigurisht gëzimin që po përjeton si një nënë e re!

Pak ditë më parë vogëlushi Tian mbushi gjashtë muajt dhe pas disa fotove ku e pamë pranë veglave muzikore, kemi parë më në fund edhe prindërit e këngëtares gjatë festës, në profilin që Tuna i ka hapur të birit në Instagram!

Duket se bukuria e Tunës është trashëguar prej së ëmës, Ajlës! Tuna ka ngjashmëi fizike me të, e cila është gjithashtu një zonjë mjaft simpatike! Ndërsa i ati, Shabani, njihet si sportist që është marrë me sportin e  mundjes.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *