Fashion Spy Story, 8 fustane të ngushtë të parezistueshëm

Gjeni modelet më cool në qarkullim, jo vetëm të zeza, por edhe në variantin e thurur prej metali, dantelle dhe stampash të ndryshme pop.

Ne nuk u lodhëm shumë për të gjetur fustanet e ngushta më të mira të sezonit. Po për ata që befasohen lehtë … dhe që do të dëshironim të kishim me çdo kusht!

Fustan Aquilano Rimondi; Syze Oakley; Këpucë Zara

 Peliçe Zara ; Fustan Dsquared2; Çantë Dsqaured2; vathë Bijou Brigitte, këpucë Gianvito Rossi

Bluzë me temina A-Lab; Fustan Chiara Boni La Petite Robe; Këpucë Gianvito Rossi.

 Fustan Winonah; Occhiali Dsquared2; Perle De Liguoro

 Peliçja French Connection; Fustani Dsquared2; Këpucë Gianvito Rossi

Peliçe Zara; Fustan Vivienne Wetswood; Çantë Salvatore Ferragamo

Pallto Alcolique; FustanGuess; Vathë Rosantica

Fustan H&M; Doreza Mario Valentino; Vathë Liza C.

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *