Çizmet e preferuara me taka janë… të zezat!

Çizmet janë padyshim këpucët që personifikojnë më së miri sezoni vjeshtë-dimër! Mes modeleve të ngrohta e praktike që janë një domosdoshmëri e përditshmërisë suaj, mos harroni kurrsesi të bëni pjesë të garderobës suaj edhe çizmet me taka!

Këtë sezon, tendencë janë ato të thjeshtat, klasiket dhe rreptësisht me ngjyrë të zezë! Do të dukeni elegante e magjepsëse me propozimet e stilistëve të shtëpive më të njohura të modës.

Chanel

Që nga versionet mbi gju e deri në modelet mjaft seksi, me taka me lartësi të mesme, ose shumë të larta, ato të hollat ose ato me takën katrore, ka modele të cilat plotësojnë të gjitha shijet tuaja!

Dior

Ja modelet më të të bukura të momentit të çizmeve të zeza me takë, për sezonin vjeshtë-dimër! Ju duhen një palë të tilla për të qenë In!

Givenchy
Hugo Boss
L’autre Chose
Marella
Roger Vivier
Sergio Rossi
Stuart Weitzman
Valentino
Victoria Beckham
Zara
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *