Çizmet me takë të zeza, modelet që nuk dalin kurrë nga moda 0

E pamundur të mos keni të paktën një palë çizme me takë dhe të zeza në garderobën tuaj.

Klasike, thelbësore, por edhe shumë magjepsëse në thjeshtësinë e tyre, janë të shumëllojshme dhe chic për të gjitha pamjet. Jo më kot edhe stilistët dhe brand-et i propozojnë çdo stinë me pak diferenca.

Pra duhet t’i kemi me patjetër, sepse nuk i frikësohemi daljes nga moda dhe tendencave të momentit.

Nga versioni që nxjerr gjurin deri te ato super sexy, me takë të mesme, të lartë dhe katrore. Zgjedhja varet nga ju dhe nga stili juaj personal. E vetmja gjë e sigurt është që nuk do pendoheni kurrë që i keni blerë.

Ja çizmet e zeza me takë që kemi zgjedhur për vjeshtë dimrin 2017/18

valentino ALENTINO Çizme me lëkurë të zezë dhe takë të trashë

roger-vivier-su-net-a-porter ROGER VIVIER

CHANEL

CHANEL

DIOR DIOR

l’autre-choseL’AUTRE CHOSE

zara

ZARA

victoria-beckham-su-net-a-porter

VICTORIA BECKHAM

STUART-WEITZMAN-su-net-a-porter

STUART WEITZMAN

marella

MARELLA

sergio-rossi

SERGIO ROSSI

givenchy-su-mytheresa

GIVENCHY

hugo-boss

HUGO BOSS

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *