Erion Isai: “Me Altin Bashën as nuk përshëndetemi!” 0 416

Aktori i njohur Erion Isai është larguar prej spektaklit të humorit “Portokalli”, megjithatë ai është ende pjesë e televizionit. Erioni do të jetë një prej prezantuesve të festivalin “Kënga Magjike” në netët gjysmë-finale e finale!

Aktori dhe regjisori ka treguar gjatë një interviste televizive se pasi u largua nga ky show humori, ai dhe regjisori Altin Basha tashmë nuk flasin më e nuk kanë më asnjë marrëdhënie me njëri-tjetrin.

“As nuk përshëndetemi, megjithatë nuk dua që për njerëzit që kam ndarë punën dhe bukën, në kuptimin figurativ, të flas e të bëj publike marrëdhënie të cilat nuk i takojnë një publiku të gjerë”, ka treguar ai.

 

Megjithatë, në çdo intervistë apo dalje publike, Erioni nuk harron të falenderojë drejtuesit e Top Medias, vend për të cilin tregon se e ka rritur profesionalisht! Pas festivalit, Erioni ka disa projekte profesionale me Besart Kallakun për vitin tjetër.

 

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *