Kush janë të veshurat më bukur të javës? Zbulojini 0

Angelina Jolie, Sara Sampaio dhe të tjerat e veshur më bukur të javës. Pamjet më të bukura të 7 ditëve të fundit. Ja klasifikimi ynë

Angelina Jolie më fustanin e gjatë gri perlë të Jenny Packham dhe Arizona Muse me një fustan voluminoz të mëndafshtë të kuq të koleksionit Spring 2018 të Stella McCartney.

Sara Sampaio me një fustan të shkurtër ngjyrë kremi me pupla dhe gurë të J Mendel. Dhe Kate Bosëorth me look-un tërësor të firmosur nga Coach mbi nuancat e jeshiles dhe të rozës pastel.

Janë ato sipas nesh yjet që përgjatë javës kanë shpartalluar me look-un e tyre konkurencën në tapetin e kuq, ose në eventet mondane më të veçanta

Zbuloni të gjitha të veshurat më bukur të javës!

Angelina-Jolie-in-Jenny-Packham-getty

Angelina Jolie me Jenny Packham.

arizona-muse-in-stella-mccartney-splash

Arizona Muse me Stella McCartney.

sara-sampaio-in-j-mendel-splash Sara Sampaio me J Mendel.

Kate-Bosworth-Coach-SS18-Look-45-Suit,-Mini-Rogue-and-Ankle-Strap-Heel Kate Bosworth me Coach.

kate-middleton-splash Kate Middleton.

Zoe-Kazan-in-Gucci-getty Zoe Kazan me Gucci.

LIU-Wen_Cruise-2017-18-replica-show-in-Chengdu_November-7th-2017 Liu Wen me Chanel.

OLIVIA-WILDE-SPLASH Olivia Wilde.

Karlie-Kloss-in-Dior-splash Karlie Kloss me Dior.

EMMY-ROSSUM-SPLASH Emmy Rossum.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *