Bon Jovi, në shtëpinë e Tunës dhe Patrisit!

Mos u çudisni. Në fund të fundit, edhe Tuna, edhe Patrisi janë të lidhur ngushtë me muzikën. Kështu që, Bon Jovi mund të jetë fare mirë pjesë e shtëpisë së tyre…edhe pse, në një tjetër version.

Mesa kemi parë së fundmi, Tiani nuk mund t’i shpëtojë fatit të artistit, e jo pa faj. Foto me mikrofon apo instrumenta janë realizuar që muajt e parë të lindjes, ndërsa sot Tuna dhe Patrisi kanë menduar të nxjerrin një mini-Bon Jovi nga vogëlushi i tyre. Me mikrofonin në dorë dhe dizenjot e publikut të vizatuar përqark, Tiani duket se e shijon së shumti këtë lloj argëtimi.

“This ain’t a song for the broken hearted”, ka qenë fraza e shkëputur për përshkrimin e fotos, ndërsa kujtojmë se është vargu më i famshëm i “It’s my life”. Kështu, duket se atmosfera rock ka mbërritur në shtëpinë Berisha, ndërsa plot imazhe të tjera pritet të shohim së shpejti. Shtëpi artistash!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *