13 veshje, një këngëtare, ja paraqitjet e Rita Orës që çmendën audiencën! 0

Rita Ora ishte emri drejtues i MTV EMA për këtë vit, e siç është shprehur edhe vetë këngëtarja, nuk mund të ishte më e lumtur se sa të prezantonte këtë event në shtëpinë e saj, Londër. E njohim natyrën rebele të Ritës, por këtë herë artistja surprizoi që në parakalimin në tapetin e kuq. E veshur me robdeshambër të bardhë dhe me peshqir në kokë, Rita ka lënë gojëhapur të pranishmit, dhe jo vetëm.

Komentet në rrjetet sociale ishin të shumta e të menjëhershme, ndërsa këngëtarja nuk është mjaftuar me këtë modesti. Bizhuteritë e Ritës (vetëm përgjatë kësaj paraqitje) arrinin shifrën prej plot 7 milion dollarësh! Po, e lexuat mirë, dhe të jeni të sigurt që Ora nuk është ndalur këtu.

Artistja ka ndërruar rreth trembëdhjetë veshje gjatë mbrëmjes, e sikur kjo të ishte e gjitha, nuk do të mbeteshim të habitur. Për secilën nga daljet në skenë, Rita është kujdesur të ndërrojë paraqitje kokë e këmbë, duke filluar nga flokët, e deri tek këpucët. Me pak fjalë, është shndërruar në një kameleon skenik.

Parukë të kuqe, të verdha, të zeza, fustan i gjatë, pantallona të shkurtra, çizme, taka të larta – gjithçka e kemi parë nga Rita mbrëmjen e djeshme. Përmbyllja e natës u festua në një nga klubet e Londrës, ndërsa këngëtarja zgjodhi veshje të zezë kokë e këmbë, të cilës i shtoi më vonë edhe një peliçe të gjatë shumëngjyrëshe. Rita vërtetë na la pa frymë këtë herë…!

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *