Brad Pitt nuk e harron dot Angelinan, lidhet me princeshën sozi të saj 0 227

Mbas Angelina Jolie, e cila po përgatit martesën e radhës me një 40-vjeçar shumë të pasur, biznesmen e filantrop, edhe Brad Pitt duket i vendosur për ta lënë pas martesën e tyre… por jo plotësisht.Burime pranë aktorit të dashur tregojnë se Brad Pitt dhe Charlotte Casiraghi, mbesa e Grace Kelly, kanë mbi një muaj që frekuentojnë njëri-tjetrin. Ata janë njohur nga miq të përbashkët dhe vetëm një javë më parë kanë shkuar në muzeun e arteve në Los Angeles, ku janë parë nga shumë fansa.

Rezultate imazhesh për charlotte casiraghi

Nuk mund të mos bjerë në sy ama ngjashmëria e madhe midis Charlotte dhe Angelinas, të dyja brune me sy të mëdhenj blu dhe tipare të theksuara.

A është Charlotte në dijeni të kësaj arsyeje të fshehtë të Brad Pitt vallë?

Princesha e Monakos është cilësuar madje si “Angelina Jolie e re”, dhe është nënë e 3 fëmijëve. Mbase kjo ka ndihmuar në zgjedhjen e saj nga Brad Pitt, i cili është gjithashtu prind i përkushtuar.

Kishte fjalë që Brad Pitt po dilte me një person të ri, por askujt nuk ia merrte mendja se ai kishte një princeshë në krah tashmë!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *