Look mashkullor me stil si Gwyneth Paltrow 0 262

Aktorja Gwyneth Paltrow në total look Michael Kors na jep një leksion stiliKlasi nuk është ujë. Duke parë pamjen e Gwyneth Paltrow, ky është mendimi i parë që na vjen ndër mend. I dyti është t’i vjedhim shpejt idenë!

Aktorja e pavdekshme në një event me një look tërësor të Michael Kors, na sugjeron si dhurojmë një pamje femërore ddhe super chic me një veshje esenciale nga stili mashkullor.

gwyneth-paltrow
Për ta bërë këtë ju me të vërtetë keni nevojë për disa detaje, por të zgjedhur me kujdes. Si fillim një xhakete e butë e vjedhur nga garderoba e tij, pantallona të gjera dhe të prera dhe një bluzë  mëndafshi e bardhë me jakë të thellë V.

Pjesën tjetër e bëjnë aksesorët, sandalet me rrip te kavilja, një palë vathë me llampadarë dhe një rrip lëkure do të mjaftojnë për të arritur qëllimin.

hugo-bossHUGO BOSS

lanvin-su-net-a-porterLANVIN

T-BY-ALEXANDER-WANG-su-mytheresaT BY ALEXANDER WANG

michael-korsMICHAEL KORS

chanelCHANEL

orecchini-bulgariBULGARIcartierCARTIER

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *