Paris Jackson nga tapeti i kuq në street style. Zbulon look new bo-ho

Fustane të gjatë me lule, flokë dhe makeup naturalë, kështu Paris Jackson zbulon një stil të gjithin të sajin që na kujton bo-ho chic.

Paris Jackson është padyshim një vajzë e sigurt në vetvete dhe e ka treguar këtë duke kaluar në taptin e kuq pa grim, ose pa këpucë. E bija e Michael Jackson nuk ka frikë të jetë vetvetja në public dhe të shfaqet për atë që është, edhe me size, por ka sy kaq të kaltër që tërheqin vëmendje.

Dhe në të gjithë këtë mund të thuhet se ka shpikur një stil plotësisht të sajin, një bo-ho të ri që të kujton pamjen e Sienna Miller apo Kate Moss, po që e sjelle me një mënyrë të re, duke përzjerë fustanet me lule, varëse, çizme, sandale, ose këmbëzbathur sipas mënyrës së saj.

Sepse në fund të fundit të ndjehesh e lirë të ndjekësh humorin tënd dhe gjendjen shpirtërore të momentit kur vishesh është një zakon i vërtetë.Kështu nga tapeti i kuq në stilin e rrugës, Paris Jackson guxon pa frikë një miks stilesh që shkon nga vajza e përsosur te kombinimi i gërshetave.

 Free and freek

 Stili i rrugës

Bluzë dhe shall bo-ho chic

 Fustan me lule

 Bo-ho dhe sexy

 Gërsheta

 Punk chic

 Trasparente dhe patchwork

Mini fustan bo-ho

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *