Surprizë! Ja veshjet e “Balmain” për sfilatën Victoria’s Secret 2017

Në pak më shumë se një javë, Victoria’s Secret do të mbajë sfilatën e saj të përvitshme, plot shkëlqim, supermodele dhe superyje që këndojnë live në pasarelë. Sfilata e këtij viti do të mbahet në Shanghai, më 28 nëntor, dhe mund të mësoni çdo gjë mbi të duke klikuar këtu.

Një risi e këtij viti ishte bashkëpunimi midis firmës së veshjeve të brendshme me të mirënjohurën shtëpi mode “Balmain”. Klani Kardashian e preferon shumë si firmë, gjë që ka ndihmuar edhe në përhapjen e famës së saj.

Balmain X H&M- Coming Nov 2015 – MIANBAOBREADPAN

Drejtori kreativ i “Balmain”, Olivier Rousteing ka stiluar veshjet për Ëngjëjt e Victoria’s Secret këtë vit, dhe nuk mungojnë gurët, thumbat dhe stili ushtarak i veshjeve, për të cilat “Balmain” njihet aq shumë. Veshjet “Balmain” do të dalin në shitje më datë 29 nëntor, një ditë pas sfilatës së shumëpritur.

Në videon e mëposhtme mund të shihni se çfarë ka krijuar Olivier për këtë event kaq të veçantë.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *