Tapeti i kuq i veshjeve të guximshme në MTV EMA 2017 0 867

Rita Ora pozoi me peshqir, të tjerat guxuan me pamje pop dhe të guximshme, ishte nata e MTV në Londër.Londra shkëlqeu për edicionin e 2017-të të MTV European Music Aëards. A mund të harrojmë tapetin e kuq me pamjet ekstravagante të yjeve?

MTV EMA dhuron gjithmonë dhe nuk zhgënjen kurrë. Edicioni i 2017-ës ka ofruar shumë material për ne të uriturat e look-ut nga tapeti i kuq. Mes tyre nuk kanë munguar pamjet e zhurmshme, të ekzagjeruara dhe shumë ironike.

Duke filluar me Rita Orën, pronaren  e shtëpisë, e cila u shfaq  këtë vit me një robdeshambër peshqir dhe me diamantë.

Mbi të gjitha është rasti për të thënë që Hollivudi na mëson.

Veshjet e MTV EMA 2017:

Transformimi ndodhi! Demi Lovato paraqet një transferim të mrekullueshëm që kombinon stilin e Kim Kardashian me atë të Moore të njëjtë

 

Mikpritësdja e mbrëmjes Rita Ora kalon tapetin e kuq dhe hap shoun me një peshqir dushi dhe në kokë

 Sytjena në dukje Elle Eyre e Sofia Reyes ndoshta i kanë telefonuar njëra-tjetrës

Shikoni çtrio! Ella Eyres, Tallia Storm e Natalie Dormer me fustanë të shkurtër

JAMES BAY, Shikoni mjafton një kimono

 Grace Chatto e Hailey Baldwin zgjedhin të prezantohen në tapetin e kuq duke marrë gjithë vëmendjen dhe fitojnë

Sophie KaseiRita Pereira??

DANDIZMI I ROZTË JARED LETO me atlete të bardha, tuta të kuqe dhe bluzë rozë

Jedward janë të parezistueshëm. Pikë.

Lana del Rey me fustan të gërshetuar me kadife dhe lule, Pixie Lott zgjedh një jacquard barok. Kush fiton?

Maya Jama e Lali Esposito: fustan kinez ngjyrë argjendi i shkurtër, dhuron shumë forma

Vicky Pattison e Lady Vctoria Harvey.

Madison Beer e Sabrina Carpenter

 Noa Kirel dhe Stefflon Don.

Jemi mësuar me stilin ekstravagant të Petite Meller 

 Sklar Grey e Julia Michaels dhe një krah i pëbashkët për t’u zbuluar

Roza e lehtë e Sofia Reyes, Charlotte Crosby dhe Camila Cabello

Çizme dhe sandale me log të shkruar pikërisht si Stefflon Don e Caroline Daur.

Vick Hope dhe Laura Whitmore.

 Becca Dudley dhe Cindy Kimberly duken njëra pozitivja tjetra negativja

PINK PASSION PËR ZARA LARSSON

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *