The Weeknd “hakmerret” ndaj Justin Bieber, i zë ish-të dashurën 0 128

Nuk paska fund inati i The Weeknd ndaj Justin Bieber, djalin që ia rimori Selena Gomez. Ndaj, artisti ka vendosur t’ia kthejë atij në të njëjtën mënyrë, duke dalë me ish-të dashurën modele të Justin, Yovanna Ventura.

Lëvizje e dëshpëruar kjo nga ana e tij, nuk mendoni kështu?

Sipas US Weekly, çifti shkoi bashkë në festën e ditëlindjes së French Montana-s, dhe mbajtën duart gjatë gjithë kohës.

Burimet thanë se The Weeknd u përpoq shumë të tregonte se ishte me dikë, dhe nuk iu nda Yovanna-s për dy orë të mira.

Nuk dimë kë po përpiqet të bindë këngëtari, por Selenan, Justinin dhe të gjithë botën jo njëherë!

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *