19 fundet e Dimrit 2017-2018 sexy dhe lëkurë që duhen imituar 0 1114

Fundet më të egra, rock dhe të sigurta të garderobës suaj? Janë ata të lëkurës që mes shumë modelesh po përjetojnë një ringjallje të vërtetë, të rizbuluara si nga pasarelat, ashtu edhe në stilin e rrugës. Po për këtë dimër kanë të gjihta efektet për të qenë të domosdoshme në dollapin tuaj dhe për t’i veshur në mënyrën up-to-date dhe në të njëjtën linjë me tendencat e modës së momentit. Do t’u mjaftojë të shihni galerinë tonë për të zgjidhur çdo dilemë të stilit. Janë të gjatë, kovë, të drejtë, me lidhëse, të rrëmujshëm, të çrregullt, pak rëndësi ka. Ajo që vlen është që të jenë lëkurë.Nga minifundet te fundet kovë, ja 19 ide për të provuar trendin, për të zbuluar cilat janë modelet e fundeve të lëkurës më cool të momentit. Dhe mbi të gjitha për të mësuar si të kombinoheni duke krijuar pamje fashion ikonë.

gonne-pelle-inverno-2018

Fundi i lëkurës me thekë, Eva Chene kombinon me bluzë me kapuç. Një fashioniste e vërtetë.

gonne-pelle-inverno-2018

Fundi i lëkurës i kuq, mund të vishet ehde me t-shirt

gonne-pelle-inverno-2018

Fundi i zi, me bel të lartë dhe zinxhir në qendër

gonne-pelle-inverno-2018

Fundi i zi i çarë në anë

gonne-pelle-inverno-2018

Fundi i lëkurës kovë

gonne-pelle-inverno-2018

Fund i zi i gjatë lëkure, kombinoheni si Olivia Palermo

gonne-pelle-inverno-2018

I kombinuar me bluzë me lule dhe çizme të gjata

gonne-pelle-inverno-2018 Fund i zi lëkurë në formë trapezi

gonne-pelle-inverno-2018

Fund lëkure me pala ngjyrë mjalti

gonne-pelle-inverno-2018 Minifund lëkure

Fund i ngushtë i drejtë, kombinjuar me çizme të gjata

 Minifundi i kuq lëkurë

Minifund me zinxhir para

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *