Bluzat me shkronja, përditshmëria e gjendjes tuaj 0 778

Dil offline nga rrjetet sociale për t’i thënë botës reale si je dhe çfarë mendon. Bluzat me mbishkrime janë statusi juaj 100% prej leshi.Qëkur bluzat me ditët e tua të javës kanë shpërthyer, flitet 10 muaj më parë. Modelet e pulovrave me mbishkrime janë përhapur gjithandej. Përdori për t’i thënë botës reale atë që mendon dhe nga cila anë do të qëndrosh. Dhe pastaj vishi me kreativitet. Zbulo më poshtë sesi:

Get off my back (Lërmë në paqe) Bluzë me lesh të bardhë

(Me mënyrën e vjetër) Pulovër kashmiri me qëndisje, Lingua Franca

 (Përse jo? Mundësi) Pulovër leshi në ngjyrë të verdhë me qëndisje, Dixie.

(Jeta ime është një komedi ) Bluza e kuqe me qëndisje e qepje, 10X10 A Italian Theory

 COOL GANG (me mua nga ana e duhur) pulovër leshi ngjyrë lajthie me qëndisje ngjyrë vjollcëSandro.

NAKED HEART, bluzë me vija dhe qëndisje, i Blues.

 English Boy ((Hey, po të flas ty) Pulovër leshi bburrash, Fred Perry.

HAPPY (Ok, kjo është e thjeshtë ) Pulovër leshi gri dhe mbishkrim i verdhë, Zadig & Voltaire.

COUTURE IS AN ATTITUDE, bluzë e zezë leshi, Moschino.

LET IT SNOW. pulovër në lesh mohair me qëndisje  Primark.

VISHI POSHTË FUSTANIT, Përdori poshtë fustanit bluzat me mbishkrim dhe me ngjyra

 

 

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *