Dua Lipa rikonfirmon bashkëpunimin e dytë me Foot Locker 0 320

Këngëtarja me origjinë shqiptare, premtuese e popit anglez për nga stili super cool rikonfirmohet dëshmitare e fushatës AW17.FOOTLOCKER_D.N_09.17_07_V4

Pas bashëkpunimit fatsjellës pranverën e kaluar, Dua lipa trikonfirmohet dëshmitare zyrtare e Foot Locker edhe për fushatën publicitare AW17.

Këngëtarja e re angleze, që me këngët dhe look-un e saj ka bërë për vete në pak vite miliona ndjekës, përputhet me stilin e freskët dhe promovimin cool nga Foot Locker, lider botëror në sektorin e këpucëve dhe veshjeve sportive.

FOOTLOCKER_D.N_09.17_02_V4FOOTLOCKER_D.N_09.17_03_V4

Në fotografitë e fushatës publicitare, të realizuar nga fotografi i njohur Dexter Navy, Dua vesh disa nga atletet e saja të preferuara, në shitje eksluzivisht nga Foot Locker, të përziera me stilin e rrugës dhe sportiv.

FOOTLOCKER_D.N_09.17_09_V4

FOOTLOCKER_D.N_09.17_08_CMYK-Tuned-Replaced-3

Si përshembull Puma Kiss me platformë, Adidas Superstar me veshje metalike në lëkurë, Vans SK8-Hi Sherpa dhe Nike TN, me anësore të nuancave të së rozës pastel dhe jeshiles.

FOOTLOCKER_D.N_09.17_04_V4FOOTLOCKER_D.N_09.17_01_CMYK-Tuned-Replaced-3

 

Koleksioni  Dua Lipa for Foot Locker është i disponueshëm në footlocker.eu dhe në dyqanet në të gjithë Europën që nga 13 Nëntori.

FOOTLOCKER_D.N_09.17_05_V4FOOTLOCKER_D.N_09.17_06_V4

FOOTLOCKER_D.N_09.17_07_V4

Mos humbisni shkrepjet backstage të fushatës.

_W_L3035-F_W_L3536-F_W_L3627-F_W_L3777-F_W_L3826-F

_W_L4001-F_W_L4116-F_W_L4140-F_W_L4410-F

_W_L4508-F

 

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *