Look romantik-nude i Gigi Hadid në versionin Millennial Pink

Kur do të bashkosh konceptin nude me atë të pamjes, mendimi yt mund të shkojë drejt një personi të vetëm, që përfaqëson një klan të tërë, Kim Kardashian, ose motrat Kardashian-Jenner. Mbi këtë temë e dinë edhe marsianët që ato janë njohëse për të përcaktuar stilin për të gjitha rastet, nga ato në tapetin e kuq dhe deri te palestra. Duke thënë këtë, në shesh ka ardhur tashmë një e famshme gati për t’u shpallur luftë.Gigi Hadid, ka zbuluar look-un romantik-nude në versionin Millennial Pink. Në Nju Jork në një ditë me shi, ajo u shfaq e veshur me një body me dantellë rozë të Nina Riccit, kombinuar me një fund të gjatë dhe një palë këpucë me majë, me rrip të së njëjtës ngjyrë.

gigi hadid romantic nude look

Rezultati? Praktikisht e përsosur, edhe pse për make up ka ditur të zgjedhë ngjyrën e duhur të buzëkuqit.

Një këshillë e vogël, nëse vendos të ndjekësh shembullin e saj, të sugjerojmë që të veshësh shto edhe një bluzë për të mos pasur ftohtë dhe të mos shndërrohesh në statujë akulli. Por kjo është një provë që tregon se topmodelet  kanë një fizik çeliku.

gigi hadid romantic nude look

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *