Nëse ke dyshime mbi make-up-in, pyet Ririn 0 228

Rihanna të tregon si të jesh e çmendur, vetëm me buzëkuqin e kuqBëj pak pushim nga shikimi i serive të fundit televizive, kemi diçka që do të mbërthejë në ekran dhe do të vijë dëshira për ta parë gjatë gjithë natës.

Rihanna në profilin e saj në Facebook dhe në FentyBeauty ka postuar video, ku ajo aplikon një buzëkuq të kuq në buzët e saj dhe ju bën të kuptoni rendin e saktë të hapave për të mos pasur as edhe një njollë. Ne jemi të sigurta që mund të mësojmë diçka falë këshillave të saj.

rihanna rossetto rosso tutorial

Bëni këtë: filloni nga buza e poshtme dhe me furçën vazhdoni filloni nga qendra dhe pastaj përcaktoni skajet. Kaloni në buzën e sipërme dhe vazhdoni në të njëjtën mënyrë pastaj jepni prekjet përfundimtare në cepat e gojës. Nëse ju nuk mund ta bëni me përsosmëri, ndihmoni me gishtin tuaj për të hequr buzëkuqin e tepërt. Boom! Tani e njihni sekretin e një të kuqi buzësh që ju hipnotizon siç RiRi mund ta bëjë.

Dhe këtu janë disa foto që të tregojnë se mbi këtë temë ajo është një eksperte.

Shpresojmë vetëm që herën tjetër me arritjet e hijeve dhe penelit të përgatisim popcorn për ta parë.

rihanna rossetto rosso tutorial

Image result for riri fenty beauty video foto

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *