Një orë elegante gruaje ju bën të ktheni kokën mbrapsht 0 239

Vendos në dorë një orë elegante për një arsye estetike, me pak mund t’I japësh një gërshetim look-ut casual.Nëse do të gërshetosh look-un casual vendos në dorë një orë gruaje elegante. Shkojnë shumë mirë me xhupat e lëkurës  dhe modelet e kamoshit.

Shkëlqejnë dhe zbusin edhe xhaketat më të egra. Zgjidh modele elegante që kanë kapakë të rrumbullakët dhe fushë me perla, të zezë ose të artë. Dhe pastaj thekso luksin e vërtetë me rrip milanez ose kadife të butë.

Metti al polso un orologio elegante per una ragione squisitamente estetica, con poco risvegli look troppo casual.  Orë elegante me rrip të zi

MOCKBERG
Metti al polso un orologio elegante per una ragione squisitamente estetica, con poco risvegli look troppo casual.

Orë me kapak të artë në rozë me rrip lëkure të zi

 Orë elegante e bardhë

DANIEL WELLINGTON
Metti al polso un orologio elegante per una ragione squisitamente estetica, con poco risvegli look troppo casual.
DANIEL WELLINGTON

Orë e hollë me rrip lëkure të bardhë dhe akrepa të artë

 ORË ELEGANTE SOFT TOUCH

CLUSE X NEGIN GIFT BOX

 Orë me rrip metalik

 Orë me kapak çeliku, fushë perlë dhe kristal

ORË GIOIELLO

Furla, orë me rrip metalik të artë dhe kristale

Orë elegante e artë

THOMAS SABO
Metti al polso un orologio elegante per una ragione squisitamente estetica, con poco risvegli look troppo casual.
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *