Palltot e hapura, modelet për një dimër të ngrohtë dhe chic 0 620

Mes të gjitha palltove ato të hapura janë me siguri më chic. Kemi seleksionuar më të bukurat dhe të veçantat e Vjeshtë – Dimrit 2017/2018DESKTOP_cappotto_vestaglia

Nga përshtatja e lirshme tek tërheqja e sofistikuar, palltot e hapura arrijnë një prekje speciale edhe te format më të thjeshta.

Në të njëjtën ngjyrë apo duke luajtur me fantazitë e qëndisjeve, ky model me rrip në mes lartëson perfekesionin e siluetës duke dhuruar një feminilitet unik.

Janë të shumta versionet e propozuara në pasarela, nga stilistët e këtij viti, në les hose Kashmir, me rrudha te mëngët ose me pellush, me profil kontrasti ose qëndisma lulesh. Ju dueht vetëm të zgjidhni cilën ju përshtatet.

prada-su-mytheresaPRADA pallto e hapur me mëngë pellushi

MOTHER-OF-PEARL-su-net-a-porterMOTHER OF PEARL Me rrudha te mëngët

A.W.A.K.EA.W.A.K.E. Prej leshi bouclé.

j-crew-su-net-a-porterJ CREW me kontrast bardheblu.

victoria,-victoria-beckhamVICTORIA, VICTORIA BECKHAM ngjyrë pana bikolor.

zaraZARA Ngjyrë deveje me pellush te mëngët

tagliatore-0205TAGLIATORE 0205 sea-su-net-a-porterSEA me pellush te qafa

silvian-heachSILVIAN HEACH Me qëndisje lulesh

max-mara-su-net-a-porterMAX MARA

A.P.CA.P.C në lesh blu të errët

marellaMARELLA

LOEWE-su-net-a-porterLOEWE Gri në pana me xhepa të mëdhenj

jospeh-su-net-a-porterJOSEPH me lule

givenchy-su-net-a-porterGIVENCHY Oversize kashmiri.

acne-studios-su-net-a-porterACNE STUDIOS me lesh dhe kashmir

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *