Pas vizitës në Mediaset, Alketa Vejsiu lajmëron emisionin e ri në TV Klan 0 338

U vumë në pikëpyetje se mos Alketa Vejsiu, moderatorja e TV Klan, do ta braktiste këtë të fundit për një karrierë të re në Mediaset, gjigandin mediatik italian. Fjalët i ka shtuar edhe postimi i Vera Grabockës në Instagram, e cila postoi sërish foton e Alketës në ambientet e “Mediaset”, me mbishkrimin “Paç fat!”.

Gjithçka ishte vetëm thashethem, ama, sepse Alketa sqaroi që ajo nuk do ta linte televizionin shqiptar, por do të vazhdonte të moderonte emisionin “Dance with me”.

Mbrëmjen e kaluar, po në këtë emision, Alketa zbuloi arsyen e vizitës së saj në “Mediaset”. Ajo lajmëroi se një emision i ri pritet të nisë në TV Klan, dedikuar tërësisht fëmijëve.

Emision do të titullohet “Chi ha incastrato Peter Pan” dhe ka në fokus fëmijët e talentuar dhe zbulimin e talenteve. Pas 5 edicionesh në Canale 5 në Itali, në Shqipëri pritet të nisë në muajin shkurt të 2018-ës.

Rezultate imazhesh për chi ha incastrato peter pan

“Në muajin shkurt do të nisim në Tv Klan një program të ri, shumë interesant i cili ka në fokus fëmijë. Javën e ardhshme do të shpallim edhe datën zyrtare kur do të nisin audicionet”, tha Vejsiu mbrëmë gjatë spektaklit “Dance with me”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *