15 ide dhuratash Krishtlindje (design) për çdo mike zemre 0 4855

Për çdo mike zemre është dhurata e përsosur design për ta vendosur poshtë pemës.cover-regali-natale-amiche-design-2017-desktop

Hartimi i listës së dhuratave të Krishtlindjeve për miket nuk është aq e thjeshtë sa duket.

Design dhe dekorimi i brendshëm edhe në këtë rast na vjen në ndihmë me shumë ide për të gjitha buxhetet.

Nga çeliku , mermeri, kristali, qirinjtë e parfumosur  për të ngritur atmosferën e festës dhe ndjenjat, janë ide të përshtatshme edhe për shijet më të vështira, që tregojnë ndjenjën tuaj në përsosmëri.

Ja 15 ide perfekte design të koleksionit tonë për dhuratën e Krishtlindjes për çdo mikeshë, që nga ajo  më romantikja, bashkëkohorja, thashethemixhija, praktikja dhe modestja.

1 Gatsby Juice Glass Set

Gatsby Juice Glass Set -Një set gotash të dekoruara për më romantiken e mikeshave tuaja të zemrës, ajo që kur ju fton për darkë nuk harron kurrë t’ju japë një dhuratë.

2. Festive Marble Cheese Board

Festive Marble Cheese Board- Për atë që argëtohet duke marrë miq për një gotë verë, këto prerje djathrash mermeri janë simpatikë dhe chic në të njëjtën kohë

3. piattini GOLD PLATES

Piata “GOLD” PLATES Një përzgjedhje e shkëlqyer e pjatave të vogla për tavolinën e festave, për atë që do detajet dhe binomin e çmuar të bardhë-të artë.

4 Mouse Lamp

Mouse Lamp – Kushtuar asaj që do dizajnin, por mbi të gjitha do të jetë në hap me kohën duke vendosur në komodinë llapën e fundit  Seletti by Marcantonio Raimondi.

5. DOIY THE FIZIE

The Fixie Kjo është dhurata e dizajnit perfekt për miken tuaj të zemrës që çmendet për picën, ose biçikletën.

6 SELETTI-VEGETABLE

Vege-Table – Brokoli, domate, majdanoz ose speca? Për miken që rri pas sobës kjo është një dhuratë e çmuar, gjithmonë

7 Ceramic French Press

Ceramic French Press – Para se të blini një ibrik çaji për ata që nuk mund të jetojnë pa çaj, apo kafe, hidhni një sy kësaj mbajtëse të butë qeramike.

8 Reflect

Reflect – Dhe pastaj është kjo, me të cilën ju pëlqen të kaloni orë të gjata duke biseduar përballë një filxhani çaji, që pasqyron figura damaskiane, bëhet edhe më shumë intrigante.

9 Record Player

Crowley Cream Canvas Cruiser Bluetooth Record Player – Çfarë Krishtlindjet do të qenë pa kolonën e duhur zanore? Për të dashuruarit e natës, të fjalëve të pathëna dhe melodive më të ëmbla mos mendoni dy herë dhe paketojeni këtë Record Player të mrekullive.

10 Tanaka Wall

Tanaka wall vase -Për miken më minimaliste, që jeni të sigurta se do të donte të varte një vazo me lule (por më e bukura që ekziston) mes mureve të shtëpisë.

11 Socker serra Ikea

Socker Serra – Më tradicionalja dhe veriorja e serave, një cliché chic për t’ju dhuruar mikeshave që duan të kujdesen për gjelbërimin.

12 Ferm Living

Sekki scented soy candles – Tre vazo të vogla argjili japoneze për miken më bashkëkohore nga të gjitha, ajo që jeton sipas artit danez hygge.

13 Marble Box

Brass Inlay Marble Box – Për miken që doni t’I dhuroni një kuti mermeri, për të mbajtur gëzimet e saj të vogla dhe të mëdha, jo vetëm materiale.

14 Muselet

Muselet: tas që mbahet më dorë. Për miken praktike dhe elegante në të njëjtën kohë, një qendër tavolinë e dekoruar për ta ekspozuar ditën dhe natë, duke menduar për ty.

15 Belle

Kupierë e bukur me kapak për ëmbëlsira- E ndritshme, ekegante dhe tradicionaliste është mikja ideale për të cilën kemi menduar, ekzaktësisht si këto kupiere që përfaqëosjnë elementë pastiçerie me një twëist tradicional bronxi.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *