Bezha, ngjyra për të qenë elegante gjatë gjithë dimrit 0 527

Nëse po kërkoni një pallto apo një aksesor të pavdekshëm për t’ia shtuar garderobës suaj, zgjidhni ngjyrën e devesë, nuk do të pendoheni. Ja përse.DESKTOP_cannella

Është mes nuancave më të kërkuara dhe një alternativë shumë e mirë më të zezën. Po flasim për ngjyrën e devesë, me të gjitha nuancat e saj

Për natyrën e saj “Neutro” është me të vërtetë një passe-partout, ka veçantinë e të qënit e ndryshueshme që mund të kombinohet më një gamë të gjerë ngjyrash.

E përsosur me klasiken e zezë dhe të bardhë, gjen një përputhje të përsosur dhe të sofistikuar me bordonë dhe të kaltrën.

Një herë ta vishni në një pallto ose në një aksesor dhe do t’i dhurojë pamjes suaj tërheqëse joshje dhe një elegancë të pakohë.

Ja lista jonë e veshjeve në ngjyrë deveje për Vjeshtë/Dimrin 2017/18

Cult-Gaia—ModaoperandiCULT GAIA, çanta bambu

dolce&gabbana-mytheresaDOLCE&GABBANA, pulovërkashmiri e qëndisur me lule dhe kristale

fayFAY, pallto në stilin bon ton ngjyrë bezhë

Fendi-mythereaFENDI, pullvër  leshi dhe kashmir në stilin nordik dhe me motive rreth qafës

louisvuittonLOUIS VUITTON, portafol lëkure me mbyllje praktike

Marni-netaporterMARNI, pellush xhaketë oversize ngjyrë bezhë, realizuar me lëkurë dhie

Max-Mara-matchesfashionMAX MARA, pantallona të gjera të formës klasike me penca

Nina-Ricci—matchesfashionNINA RICCI, fustanm i linjës së butë të pambukut puplin

Ray-Ban-harrods

RAY BAN, syze dielli, model aviator ngjyrë bezhë

Serpui-farfetch

SERPUI, çantë e rrumbullkatët me mbyllje magnetike dhe xhep të brendshëm

 

zanellato—ninaNINA ZANELLATO, çantë lëkure ngjyrë bezhë
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *