Debati për seksin, Rita Petro: “Shqiptarët të nxehtë, kosovarët edhe më të mirë” 0 365

Nuk harrohet lehtë buja që bëri vepra “Vrima” i poetes Rita Petro, pak vite më parë. Rita u shpreh poetikisht me vargje të guximshme dedikuar erosit, duke e shpalosur çiltër ndjesinë e saj erotike nga fillimi e deri në fund të vëllimit poetik.Mbrëmjen e kaluar, e ftuar në emisionin “Opinion”, Rita Petro nuk ka habitur më pak me përgjigjjen e saj ndaj temës “Seksi, a janë shqiptarët të kompleksuar?”.

“Shqiptarët janë meshkuj të nxehtë në raportet intime, e madje se kosovarët janë edhe më të mirë.” – ka thënë ajo.

Më tej, Rita tregon se ka patur përvoja të mira me shqiptarët dhe se nuk bie dakord me qëndrimet kundërshtuese të të ftuarve të tjerë. Ndërsa blogerja Zhaklina Lekatari thotë se meshkujt shqiptarë kanë komplekse në çështje seksuale, Rita nuk është dakord me mendimin e saj, dhe shprehet se nuk i hasur këto probleme.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *