Endri dhe Stefi me projekt të ri, ja se ku do t’i shohim vëllezërit Prifti

Janë dyshja e këngëtarëvë më të famshëm të momentit, e prezantimi i tyre tashmë nuk mund të shihet veçmas. Endri dhe Stefi janë ndër më të pëlqyerit e publikut, dhe këtë herë vëllezërit do t’i shohim në një projekt të ri. Se për çfarë bëhet fjalë, këtë na e ka zbuluar Stefi.

Mesa duket, fansat do të surprizohen jo pak sonte me publikimin e klipit më të ri. Bëhet fjalë për këngën “Një tjetër”, krijimi më i ri nga vëllezërit Prifti. “Sonte, rreth orës 20.30, del kënga e re…”, ka shkruar Stefi në profilin e tij në Facebook. “Beni Subscribe kanalin tonë në YouTube Endri & Stefi Official, për të ndjekur krijimtarinë tonë më të re”, ka vijuar më tej statusi, duke përshëndetur njëkohësisht edhe fansat.

Vëllezërit Prifti njihen për larmishmërinë e këngëve, si dhe për natyrën ritmike të muzikës. Se çfarë mund të shohim këtë herë, kjo mbetet për t’u zbuluar sonte…

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *