Flokët gështenjë të yjeve/ja modelet më të bukur parë në tapetin e kuq 0 660

Gështenja është ngjyra e flokëve që ju pëlqen më shumë yjeve. Nuancat gështenjë janë një tendencë e përjetshme, ku pika e fortë e të cilave është përshtatja me gjithçka.cover-Capelli castani delle star gli hair look più belli-desktop

Mos mendoni ngjyrat uniform dhe krehjet klasike, sepse divat arrijnë gjithnjë të na befasojnë me modelin e tyre unik të flokëve.

Përshembull, Ariana Grande I lyen flokët me ngjyrë të kuqe bakri, ashtu siç bën Dakota Johnson, ndërsa Kendall Jenner zgjedh një luhatje të fortë, të përputhur në mënyrë të përkryer me ngjyrën e trupit të saj.

Mes tyre kemi klasifikuar ngjyrat e flokëve më të mira që janë parë në tapetine kuq

Wob e Kendall Jenner

Një prej prerjeve më cool të momentit që kornizon në mënyrët të përsosur fytyrën vezake të modeles. Gështenja e errët është ngjyra më e përshtasthme më lëkurën e Kendall.

capelli castani delle star Kendall Jenner

Ariana Grande zgjedh bishtin e lartë

Nëse keni gjithashtu flokë të gjatë e të drejtë, zgjidhni model të flokëve dhe gjallëroni gjatësinë tuaj me disa fije të bakrit.

capelli castani delle star Ariana Grande

Refleksi i kuq i Dakota Johnson

Fija e flokut ndizet me refleksin e këndshëm të së kuqes së bakrit, ndërsa balukja e lakuar e bën prerjen e aktores edhe më cool.

capelli castani delle star Dakota Johnson

Flokët me onde kërkojnë Elisa Sednaoui

Një pamje perfekte me e përjetshme me të gjitha ngjyrat e flokëve. Shumë e bukur ngjyra e gështenjës e zgjedhur nga modelja.

capelli castani delle star Elisa Sednaoui

 

Gështenja çokollatë e Emily Ratajkowski

Ngjyra e rekomanduar për lëkurat më të errëta. Kombinoheni si supermodelja.

capelli castani delle star Emily Ratajkowski

Nuancat e qarta të Emma Watson

Aktorja gjithashtu zgjedh njërefleks të vogël me gjatësinë nga një bjonde mjaltë super cool.

capelli castani delle star Emma Watson

Shatusi i Izabel Goulart

Një teknikë ngjyrosje që kurrë nuk del jashtë modës. Për ta konfirmuar është pamja e flokëve e zgjedhur nga modelja brazilianë. Na pëlqejnë shumë ondet që na dhurojnë një prekje elegance rétro  për krehjen.

capelli castani delle star Izabel Goulart

Gështenja e hapur e Olivia Palermo

Thekson ngjyrën e flokëve mes bjondes dhe gështenjës me reflex të artë. Ju pëlqen edhe ju?

capelli castani delle star Olivia Palermo

 

Hija e Sofia Vergara

Flokët janë një përzjerje e nuancës së kuqe të bakrit me bjonden ngjyrë mjalti. Provojeni edhe ju nëse keni flokë të gjatë si Sofia

capelli castani delle star Sofia Vergara

Nuancat e çelëta të Tyra Banks

Tyra i çel flokët që nga rrënja, bjondja ngjyrë mjalti përzihet me reflekset e bakrit për një impakt cool.

capelli castani delle star Tyra Banks

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *