Rikthehet bereta, joshja e përhershme franceze 0 370

Është bereto-mania, kapelja alla franceze është sërish e domosdoshme për vjeshtë dimrinDESKTOP_basco

Ajo ka joshjen franceze dhe hirin e përjetshëm që vetëm me disa aksesorë mund të krenohesh. Bereta është konfirmuar në mesin e aksesorëve më të njohur të sezonit vjeshtë-dimër 2017/18, e shkëlqyer për t’u kombinuar me veshje  të ndryshme.

Christian-Dior_bst_W_F17_PA_039_2636717

Pasarelat (ajo e Dior në vend të parë), vitrinat dhe instagrami kanë edukuar me këmbëngulje tendencën e re, beretë lëkure, prej leshi, të thjeshtë, ose të qëndisur sidoqoftë.

Çfarëdo që preferoni, nuk do të lodheni për të gjetur variantin e përsosur për ju … Dhe nëse keni nevojë për të sqaruar idetë, hidhini një sy produkteve të zgjedhura për ju:

ChanelCHANEL Bereta e zezë prej leshi dhe një logo e vogël

giorgio-armani-su-vestiaireGIORGIO ARMANI mbi VESTIAIRE COLLECTIVE Beretë e butë leshi blu dhe kristale qiellorë

IMG_0054LEONTINE VINTAGE Bereta prej leshi ngjyrë bezhë e qëndisur me të zezë

INTROPIA_FW17_945-GOR-6006INTROPIA bereta e thjeshtë prej leshi ngjyrë bordo

Radà

RADA’ Bereta prej leshi, e qëndisur me kristale dhe perla

Le-Chapeau_FarfetchLE CHAPEAU Bereta me lesh të zi dhe qëndisje të kuqe

Maison-Michel_FarfetchMAISON MICHEAL Bereta prej leshi rozë

Naf-Naf_Zalando

NAF NAF su ZALANDO Bereta prej leshi blu dhe me fjongo gri

PHILIP-TREACY_net-a-porterPHILIP TREACY bereta e thjeshtë prej leshi ngjyrë vjollcë

stefanel

STEFANEL Bereta me përzjerje kashmiri

 

 

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *