SONDAZH/ Cili personazh femër ka veshjen më të bukur në “KULT 2017”? 0 175

Zgjidhni veshjen tuaj të preferuar, prezantuar nga VIP-at në këtë event. Sondazhi do të zgjasë 24 orë dhe mbyllet ditën e nesërme, 16 nëntor, në orën 12:00.

Foto: Fani Aliko

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *