Ti e di pse stofi i Princit të Uellsit është kaq trendi dhe quhet kështu? 0 503

Stofi i Princit të Uellsit ka të bëjë me emrin e Xhorxhit, pra Çarlsi dhe ti këtë dimër nuk keni si të bëni ndryshe.Kurrë më parë si këtë dimër 2017 një stof super klasik si Princi i Uellsit ka fituar vendet e para në klasifikim. Nga Balenciaga te Calvin Klein është kthyer falë volumeve oversize dhe kombinimeve të pazakonta. Por a e di me të vërtetë nga vjen ky stof antik? Sot Princi Çarls i Anglisë është pasardhësi i drejtpërdrejtë: Princi i Uellsit është trashëgimtari i fronit të Mbretërisë së Bashkuar.

Quest'inverno non puoi farne a meno, il tessuto Principe di Galles ha una storia antica legata all'eleganza e tradizione inglese.​Quest'inverno non puoi farne a meno, il tessuto Principe di Galles ha una storia antica legata all'eleganza e tradizione inglese.​Quest'inverno non puoi farne a meno, il tessuto Principe di Galles ha una storia antica legata all'eleganza e tradizione inglese.​Quest'inverno non puoi farne a meno, il tessuto Principe di Galles ha una storia antica legata all'eleganza e tradizione inglese.​

Më e duhura, xhaketa dopiopetë e Princit të Uellsit, super sexy me një fund të gjatë . Në të majtë look Calvin Klein vjeshtë dimër 2017-18. Xhaketë dopiopetë, Marella

Në Dimër dil me pallton e Princit të Uellsit. Vishe me të zezë. Pallto me jakë rrumbullake dhe mëngë të shkurtra I AM.

Xhaketa e shkurtër zgjat siluetën, thyeje look-un me pantallona tëgjera dhe Xhaketën e Princit të Uellsit, Bonprix.

Provoje të shkurtër,stofi i Princit të Uellsit funksionon edhe në përmas atë vogla, vishe me fund ose pantallona të shkurtra. Fundi asimetrik, Bershka.

Princi i Uellsit jeton në detajet e aksesorëve. Si çanta e shpinës prej stofi dhe lëkure. Timberland.

Në vend të grisë zgjidh lajthinë, Pantallona me bel të lartë, Kaos.

Historia e Princit të Uellsit

Ky stof i veçantë i detyrohet emrit të mbretërisë që e bëri të famshëm, Edëard VIII iAnglisë, i njohur në të gjithë botën për stilin e tij të veçantë të shkëlqyer, që u pasqyrua edhe në jetën e përditshme. Sot, i takon Çarlsit të Anglisë për të përcaktuar Princin e Uellsit si trashëgimtai i fronit të Mbretërisë së Bashkuar.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *