Miranda Kerr është shtatzënë me fëmijën e dytë, i pari me Evan Spiegelin 0

Miranda Kerr dhe Evan Spiegel presin një fëmijë. Modelja është shtatzënë me djalin e saj të dytë, i pari me themeluesin e Snapchat. Çifti vendosi të japë lajmin përmes një shënimi të lëshuar nga zëdhënësi i tyre, i cili komunikoi gjithë entuziazmin e prindërve dhe vëllait të ardhshëm.

cover miranda kerr niente sesso con evan spiegel desktop

Të dy kanë jetuar gjithmonë marrëdhënien e tyre nën dritat e reflektorëve, pa u përpjekur për ta fshehur, por ende mbajnë privatësinë e tyre, duke e ditur me vetëdije kur është diçka për t’i zbuluar mediave, si në këtë rast.

miranda kerr evan spiegel

Njoftimi

“Miranda, Evan dhe Flynn po presin të mirëpresin anëtarin e ri të familjes”, thotë zëdhënësi i çiftit. Nuk dihet akoma nëse do të jetë një mashkull, apo një femër, sepse, duke parë fotot më të fundit të publikuara nga modelja në Instagram, shtatzënia është në muajt e parë.

miranda kerr evan spiegel white

Familja po zgjerohet

Për Mirandën 34 vjeçare, është fëmija i dytë, pas Flynn, 6 vjeç, i lindur nga martesa e mëparshme me Orlando Bloom, me të cilin modelja ka mbetur mikeshë.

“Miranda dhe unë kemi një marrëdhënie të jashtëzakonshme. Ne edukojmë djalin tonë pa tension, “tha aktori, i cili ishte gjithashtu i pari që e përgëzoi atë për shpalljen e fejesës dhe gjithmonë ka qenë entuziast për shokun e saj të ri.

miranda kerr evan spiegel grammy

Fillimi i çdo gjëje

Historia mes Miranda Kerr dhe Evan Spiegel ka lindur në vitin 2015, rreth një vit e gjysmë pas divorcit të saj nga Orlando Bloom.

Nëse për Spiegel ishte një dashuri me shikim të parë, nuk mund të thuhet e njëjta gjë për Mirandën, e cila menjëherë mendoi për diferencën e moshës (ajo është tetë vjet më e madhe se ai).

“Kur e pashë, mendova,”E bukur, por është shumë e re për të menduar diçka serioze “.

Sipërmarrësi, megjithatë këmbënguli derisa e fitoi bukuroshen.

“Ishte një proces i ngadalshëm dhe i qëndrueshëm. Në një moment unë e bëra atë të kuptojë se unë e pëlqeja dhe pastaj ai e zbuloi”.

miranda kerr evan spiegel anello

Fejesa

Vetëm një vit më pas, erdhi njoftimi i fejesës zyrtare.

“Isha shumë nervoze dhe e emocionuar, po dridhesha nga lumturia”, ka treguar topmodelja australiane, duke kujtuar momentin e propozimit.

Zyrtarizimi publik ishte i menjëhershëm, nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale me titullin “Marry me të Snapchat” dhe përgjigja e Mirandës ishte: “Unë i thashë po!” .

miranda kerr evan spiegel aeroporto

Martesa sekrete

Majin e kaluar, Miranda dhe Evan u martuan në një ceremoni shumë të rezerveuar në kopshtin e shtëpisë së tyre në Los Anxhhelos. Morën pjesë 50 të ftuar, mes familjarëve dhe miqve të ngushtë të çiftit, përfshirë edhe modele të ndryshme.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *