I ftohti po vjen, nxitoni të blini Piuminon (xhupin me pupla)

Të gjata ose të shkurtra, femërore ose më “sportive”: I ftohti po vjen përsëri dhe me të  dëshira për xhupin me pupla! Ja modelet për dimrin 2017

Oversize ose shumë femërorë, sportivë ose më chic, por të gjithë shumë tendencë. Xhupat me pupla po jetojnë momentin e tyre të artë, dhe nëse për dimrin 2017 qëllimi është për ta blerë një, jeni në kohën e duhur.

Për t’u përshtatur me veshjet bazike, siç i do tendenca e streest style),ja modelet e paharrueshme për stinën e ftohtë. I kemi ndarë në të gjhatë dhe të shkurtër, ju zgjidhni tuajin.

Xhupi me pupla i shkurtërPër të fiksuarit e stilit më sportiv dhe casual, xhupi i shkurtër me pupla është  i domosdoshëm. I përkryer për t’u veshur në qytet, është aleati ideal kur bien temperaturat. Diktati i pasarelave është i qartë: po ashtu mund ta vishni edhe me  veshje të çmuara, duke krijuar një kontrast neto.

 

 

CANADA GOOSE Menduar për atë që është në kërkim të një palltoje të ngrohtë

 

 

 

 

 

 

 

HILFIGER COLLECTION Maxi piumino me stampime për fansat e oversize

 

 

 

 

MONCLER Siluete femërorem me kontrast dhe kapuç

 

 

 

 

 

SAINT LAURENT I butë, slim dhe femëror, kombinohet lehtësisht

 

 

 

 

UNDERCOVER Jo i zakonshëm, për të apasionuarit e brand-it

 

 

 

VETEMENTS Efekt i ndritshëm , blu elektrik dhe i shkurtër

 

 

 

 

 

BRUNO CUCCINELLI  Në kadife të çelët, elegant dhe i sofistikuar, visheni çdo ditë

 

 

 

MSGM

Xhupa me pupla të gjatë

I gjatë, me të vërtetë shumë i gjatë, me vëllime të ekzagjeruar, xhupi me pupla  poshtë bëhet maxi. Edhe këtu, loja e kombinimeve është e gjitha në lidhje me kontrastin: modelet më sportive kombinohen me veshjet elegante. Ditën visheni me xhinse dhe këpucë të sheshta ose çizme, dhe në mbrëmje me fustan dhe me taka.

PEUTEREY

 

 

 

 

VIVIENNE WESTWOOD ANGLOMANIA

 

 

 

 

MAX & Co. Oversize

 

 

 

 

MAISON MARGIELA

 WEEKEND MAXMARA Blu, efekti satin.

 

 

 

 

BALENCIAGA Oversize

 

 

 

 

EMILIO PUCCI Me ngjyra e stampa ikonike

 

 

 

 

 

BY MALEN BIRGER Extrai gjatë, bikolor

 

 

 

NINA RICCI Ngjyrë vjollcë, i gjerë dhe mjaftueshëm i gjatë, një kult i garderobës së dimrit

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *