Lori Hoxha ndryshon look! 0 675

Trashëgimtarja e Top Media, Lori Hoxha është një nga vajzat fashioniste më të ndjekura shqiptare në rrjetet sociale! Motrat Hoxha njihet për stilin e tyre të veçantë e të kuruar  të të veshurit dhe paraqitjet e tyre janë gjithmonë tepër të komentuara!Pikërisht në këto ditë dimri blogerja e njohur ka vendosur të ndryshojë look! Javë më parë, Lorin e pamë që kishte shtuar flokët e saj biondë. Ndërsa tani, na ka befasuar duke i prerë flokët me një gjatësi deri tek supet, ndërkohë që vazhdon të qëndrojë në ngjyrën bionde. Mund të themi se edhe ky ndryshim i shkon shumë!

Si ju pëlqen më tepër fashionistja Lori Hoxha, me flokët e gjatë, apo më të shkurtër? E keni bërë ndryshimin në look për këtë sezon?

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *