Rovena Stefa nxjerr zbuluar Marina Vjollcën: “Ka qenë e regjistruar…”

Pas ndarjes së beftë nga jeta të kompozitorit Aleksandër Lalo, anëtar i jurisë së emisonit “C’est la vie”, është gjendur nën një lumë kritikash Marina Vjollca, moderatorja e spektaklit, e cila pak para lajmit, u është përgjigjur kritikëve se emisioni është live “nga fillimi e deri në fund”.

Por ndërprerja e emisionit nga TV Klan pas lajmit të hidhur, në shenjë respekti ndaj Maestro Lalos, ka treguar se çfarë shfaqej në televizion mbrëmjen e së dielës ka qenë thjesht një regjistrim i spektaklit.

Të njëjtën gjë ka thënë edhe këngëtarja Rovena Stefa në Instagramin e saj, kur është pyetur mbi këtë paqartësi në dedikimin e saj kushtuar Aleksandër Lalos.

Ka qenë e regjistruar“, – pohon ajo.

Si Rovena, ashtu edhe Marina punojnë në ekranin e TV Klan, Rovena duke qenë pjesë e spektaklit “Dance with me”, dhe dy figurat e njohura janë në dijeni të orareve të programeve të njëra-tjetrës.

Përmendim këtu edhe që skena e “Dance with me” është ngjitur me atë të “C’est la vie”, prandaj Rovena është mjaftueshëm në brendësi të prapaskenave të emisionit të Marina Vjollcës.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *