‘Kryqëzohet’ Bill Clinton, vihet përballë katër akuzave seksuale!

Bill Clinton po përballet së fundmi me akuza seksuale për katër raste të ndryshme. Lajmi është komfirmuar nga burime pranë Partisë Demokratike. Periudha për të cilën akuzohet Clinton është pas largimit të tij në 2001 nga Shtëpia e Bardhë.

Nuk është hera e parë që ish-Presidenti përfshihet në të tilla skandale. Gratë e ngacmuara seksualisht nga Clinton pritet nga dita në ditë të paraqiten me avokatët përkatës përballë organeve ligjore. Si pjesë e negociatave, përfshihet dhe pagesa monetare kundrejt heshtjes.

Në 1990, Clinton iu desh të paguante $850,000  për të mbyllur të njejtën çështje me Paula Jones. Negociatat në çështjen aktuale flitet se kanë arritur një pikë kritike. E gjithë kjo situatë e bën Clinton të fundit në listën e të akuzuarve për ngacmime seksuale, temë ku kryesojnë hollivudianët…

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *