Nga bebusha në burra, ja VIP-at që duken më seksi me mjekër 0 356

Mund ta dini që muaji nëntor është muaji kur burrat nuk prekin brisqe dhe shkuma rroje, duke e lënë mjekrën e tyre të rritet e lirë.

Rroftë lëvizja #movember, ama, sepse vetëm atëherë e kuptuan burrat fuqinë e mjekrës së rritur! Nga fytyra të buta si lëkurë bebi, në meshkuj burrërorë, që nuk i dihet sa sukses mund t’iu ketë sjellë me zonjushat.

Image result for movember

Me siguri e keni provuar vetë fuqinë magjike të mjekrës në fytyrën tuaj, por ne gjithsesi kemi mbledhur disa nga ndryshimet më drastike të VIP-ave meshkuj, vetëm prej disa qimeve më tepër në fytyrë!

Nëse nuk po ju ecën fort mirë jeta juaj romantike, djema, konsiderojeni edhe ju këtë ndryshim! Lëreni mëmën natyrë të bëjë punën e saj, por mos harroni edhe ta kuroni “kurorën” e fytyrës tuaj!

Zonjushat nuk kanë dëshirë të marrin gërricje në fytyrë, falë mjekrës suaj rebele!

1.Drake

2. Jamie Dornan

Image result for celebrities who look hotter with beard

3. Chris Evans

4. Ryan Gosling

5. Tom Hardy

6. John Legend

7. Alex Pettyfer

8. Kit Harington

Image result for kit harington beard and no beard

9. Brad Pitt

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *