Ja 10 ide për të kombinuar gëzofin sa më mirë 0

Nëntori është muaji i duhur për të veshur ose blerë parka gëzofin me kapuç. Temperaturat nuk janë ende nën zero, por I ftohti I dimrit është në prag.

DESKTOP_parka

Nga modelet më klasike tek ato më origjinalet, kemi seleksionuar dhe kombinuar 10 xhaketa parka për vjeshtë –dimrin 2017/18.

Zgjidhni kombinimin tuaj të preferuar.

01_parkaParka COACH dhe pantallona të ngushta me rripa në fund MONCLER

02_parka

Parka DIESEL dhe çantë dyngjyrëshe GIVENCHY

03_parka

Parka HOPE + triko me gërsheta IRO

04_parka

Parka HUNTER dhe fund BURBERRY

05_parka

Parka ISABEL MARANT dhe xhinse me bel të lartë RE / DONE

06_parkaParka KENZO dhe atletet ikonë Stan Smith ADIDAS ORIGINALS

07_parkaParka PROENZA SCHOULER dhe golf MAX MARA

08_parkaParka RICK OWENS dhe çizme CHLOÉ

09_parkaParka SAINT LAURENT dhe çantë e verdhë me dorezë SIMON MILLER

10_parka

Parka WOOLRICH dhe shall FALIERO SARTI

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *